חותמת לחתונה בעיצוב מיוחד ב-99 ₪

מבחר עיצובים מדהימים לפניכם איתם תוכלו לקבוע את שמותכם ואת תאריך החתונה שלכם, להחתים את האורחים היקרים ברחבה או בקבלת הפנים ולהפוך את האירוע לממותג מתמיד. הדפסת חותמת לחתונה בעיצוב מיוחד מתוך מבחר משובח של גרפיקות שבוצעו על ידי הגרפיקאים המקצועיים שלנו. אנחנו מזמינים אתכם לצפות בדוגמה האהובה עליכם ולאחר מכן ישר לשלוח לנו הודעה בוואטסאפ, משם יגיע התור שלנו.

הרעיון במבחר של קופיסטודיו הוא שלא תצטרכו להוציא כסף מיותר על עיצוב חותמת לחתונה מכיוון שלזה כבר דאגנו מראש. אנחנו סוגרים לכם את הפינה ללא תוספת תשלום עם מבחר מרשים של עיצובים אשר בוצעו על ידי טובי המעצבים. אתם צריכים לשלם אך ורק על ייצור החותמת עצמה וכמובן על המשלוח במידה ובחרתם לקבל את השירות הזה. כמו כן תוכלו לאסוף מאיתנו את המוצר בתיאום מראש באור יהודה.

מוצרים נוספים לחתונה

לא רק חותמות! קופיסטודיו אלופים במיתוג חתונות ויכולים להדפיס לכם אף על כל האירוע מ-א' ועד ת'. אנחנו יכולים להדפיס ולעצב לכם מספרים ממותגים לשולחנות, תפריטים מעוצבים עבור כל סועד, הזמנות לחתונה (נו כמובן…) ואם זה לא מספיק לכם אז אפילו להגיע עם צוות מקצועי הכולל גרפיקאי ושני אנשי הקמה ואיתם להקים לכם קיר צילום ממותג מהסרטים שאף אחד לא ישכח לעולם. עליו כל האורחים יצטלמו בקבלת הפנים על ידי אחד מצלמי האירוע, והוא יכלול בין 2 ל-4 מטרים של הדפסה בעיצוב שלכם, עם שמותכם והתמונה שבחרתם שתופיע. הקיר ממוסגר על ידי טראסים משובחים עשויים אלומיניום המגיעים לגובה של למעלה מ-2 מטרים. ואם חשבתם שזה הכל אז עוד לא סיימנו, הקיר של קופיסטודיו מגיע יחד עם תפאורה מרהיבה הכוללת שטיח בצבע לבחירתכם, ועמודים מחובללים מכסף או זהב וחבלי משי אדומים.

שיהיה המון במזל!

צוות קופיסטודיו רוצה לאחל לכם המון מזל טוב לרגל החתונה, ושנתראה רק בשמחות 😉 במידה והחלטתם להזמין חותמת לחתונה, נותר לכם עכשיו אך ורק לדאוג לרשימת מוזמנים, להכין את הברכות וכמובן לחתום עליהם באמצעות החותמת החדשה שלכם. החלטתם שאתם רוצים העתק נוסף על מנת שישאר לכם כמזכרת? תדברו איתנו בוואטסאפ ונדאג לכם להנחה מפנקת.

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהחזרה לחנות