הדפסת מודעות אבל באור יהודה | מוכן ב-60 דקות

קופיסטודיו הינה מספקת שירות עריכה והדפסת מודעות אבל באור יהודה בתוך 60 דקות מרגע אישור הגרפיקה. אנחנו מבינים את המשמעות ואת האחריות הכרוכה באספקת שירות זה ואנחנו מבצעים אותו על הצד הטוב ביותר ובמחירים סמליים והזולים ביותר בשוק על מנת להפוך את העוול לכמה שפחות כבד, לפחות בכיסים. נשמח שתפנו אלינו בוואטסאפ עם המלל המבוקש אותו אתם רוצים על המודעות, תבחרו בין אופציה של איסוף עצמי לבין משלוח עד לבית הלקוח בתוספת של 19 ₪ בלבד לתושבי אור יהודה, יהוד, קרית אונו, סביון ואנחנו כבר נדאג להקפיץ לכם את זה במהירות המקסימלית.

הדפסת מודעות אבל באור יהודה

סדר עדיפויות ראשוני !

אף על פי שקופיסטודיו מבצעת מגוון רחב של שירותי הדפסה אנחנו מעניקים סדר עדיפויות ראשוני למקרה זה ומטפלים בהדפסת מודעות אבל באור יהודה לפי סדר העדיפויות המרכזי ביותר. אנחנו מדפיסים את המודעות על נייר נטול עץ 80 גרם בגודל A3 ז"א 42 ס"מ רוחב, 29.7 ס"מ אורך. העלות עבור 20 מודעות אבל  באור יהודה הינה 119 ₪ בלבד וניתן לקבל משלוח בתוספת של 19 ₪ נוספים בלבד. אנחנו עושים הכל על מנת לספק לכם מוצרים בסיסיים, חשובים וחיוניים במחירים הזולים ביותר על מנת להפוך אותם לנגישים ומתאימים לכל כיס, בעיקר כשמדובר במוצרים שאותם לקוחותינו נאלצים להדפיס לא מהנסיבות הנכונות.

עומדים לרשותכם

אנחנו מודעים לכך שקיבלתם בשורה קשה ומרה במיוחד, קופיסטודיו עומדת לרשתוכם באופן מלא ועושה הכל על מנת לחסוך לכם את הטרחה שבכל נושא החיפוש אחר מודעות האבל, אנחנו מודעים לכך שיש לכם עוד המון סידורים וארגונים לא צפויים לבצע, אנחנו כאן על מנת לעשות מה שאפשר עבורכם. נתחיל מזה שאנחנו מדפיסים על כל הפורמטים, במגוון גדלים ופונטים שונים לבחירה במקרה הצורך, מבצעים את עבודת ההדפסה במחירים ללא תחרות, בעל ותק של שנים בתחום ויודעים כיצד לבצע את התהליך בצורה המהירה ביותר וזמני השילוח הזריזים ביותר וכמו כן יכולים לעזור לכם בניסוחים הנכונים, כתיבת מלל תקני וביצוע עבודות מדויקות ומכובדות.

קופיסטודיו הינו בית דפוס באור יהודה בעל רזומה עשיר, מגוון רחב של שירותי דפוס עדכניים ושירותים דיגיטליים מתקדמים המתבצעים על ידי אנשי דיגיטל עם ניסיון של שנים בתחום וכמו כן ביצועיסטים בתחום הדפוס שחיים את התחום. יחד עם זאת אנחנו מפעילים 2 מערכי משלוחים – הראשון פנימי ופונה ללקוחות האזור המציע להם משלוח בתוך עד 48 שעות (בפרט למודעות אבל אותם אנחנו משלחים במקום) והמערך השני הוא באמצעות חברת שילוח חיצוני המאפשרת לנו לספק את כלל המוצרים שלנו לכלל תושבי הארץ, ממטולה ועד אילת. אנחנו זמינים עבורכם באמייל, בטלפון ובוואטסאפ עבור כל שאלה, רעיון, בקשה או הצעת מחיר.

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהחזרה לחנות