אפק קוסמטיקה לוגו

פיגמנט שפתיים | איפור קבוע לשפתיים

הטכניקה שלי לאיפור קבוע בשפתיים היא בשיטה שמתבססת על החדרת פיגמנט לשפתיים, על ידי מחט עדינה של צבע המוחדרת בנקודה נקודה לאורך כל השפה ויוצרת לנו שכבות עדינות של פיגמנט בצביעת 'אומברה' - שיטה שהופכת את צבע השפה שלנו מגוונים בהירים לגוונים כהים בהתאם לאזור בשפתיים.

בשביל מה איפור קבוע לשפתיים?

כשהשפתיים שלנו מלאות בצבע אדום הן מעניקות לנו מראה זוהר, עטופות בברק וחושניות זה נותן לנו תחושה שאנחנו מרגישות יותר צעירות ויותר בריאות. שהסכומים רק הולכים וגדלים בחברות הקוסמטיקה, זה לא עוצר אותם מלהשקיע המון מאמץ כדאי שנרכוש מהם את המוצרים, אף על פי שיש פשרה טובה ויעילה הרבה יותר והיא נקראת כמובן פיגמנט שפתיים. שנותנת לנו את האפשרות לקום כל בוקר עם שפתיים מושלמות שמסירות לנו את הדאגה בארוחות או שמא בקפה שאתן שותות בבוקר.

בנוסף לכך השפתיים שלנו הם נחשבים לאיבר בעל הנוכחות הגדולה ביותר בפנים. בעזרת השפתיים אנו מחייכות, צוחקות, אוכלות, מפלרטטות.. הן נחשבות לאחד האיברים המושכים ביותר בגוף האישה והגבר. ולכן אין פלא שיש עיסוק כל כך גבוה סביבן כשזה מדובר בטיפוח.

פיגמנט לשפתיים - עבור מי זה מתאים?

החדרת פיגמנט לשפתיים זה פתרון מושלם עבור בנות שאוהבות לאפר את השפתיים שלהן באופן קבוע על בסיס יום יומי בשביל להיראות יפה ובריאה, אך מאסו בהתעסקות הבלתי פוסקת שכרוכה באיפור כל יום. בנוסף לזה, מדובר בפתרון מאוד יעיל עבור בנות שסובלות מחוסר סימטריה בשפתיים או צבע שפתיים בהירות מידי עבורן. ובעיקר עבור נשים שמחפשות אודמים שמחזיקים מעמד לאורך זמן גבוהה במיוחד.

מיקום

מיקום: אור יהודה

המשרד הצנוע שלי נמצא בתוך אור יהודה בשכונת בית בפארק.

תעודת פיגמנט שפתיים

תעודת פיגמנט שפתיים

עברתי קורס הכשרה בתחום, פיגמנט לשפתיים.

מחירים ללא מתחרים

מחירים ללא מתחרים

לאחר בדיקה מקיפה לעבר המתחרות שלי נוכחתי לגלות שהמחירים שלי הכי אטרקטיביים עבור אנשי המרכז וגם מחוצה לה.

כל הזכויות שמורות ל"אפק קוסמטיקה" © 2022

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהחזרה לחנות