חותמת חברה בע"מ ב-79 ₪ בלבד

אחד ממוצרי החובה עבור כל חברה בע"מ הינה לא אחר מאשר חותמת חברה בע"מ, אשר מסייעת ומאפשרת לכם לטפל בחוזים מול גורמים חיצוניים, לאפשר לעובדים שלכם לבצע אישורים על מסמכים וכמובן לא פחות חשוב מאפשרת לכם להשתתף במכרזים ואופציות נוספות. אנחנו יודעים שלפעמים מחסור בחותמת חברה בע"מ יכולה למנוע ממכם להתקדם בפרויקטים כאלו ואחרים ולכן יש לנו בדיוק את הטכנולוגיות, הלוגיסטיקה ויכולות השינוע שיאפשרו לכם לקבל את ההזמנה שלכם בהקדם האפשרי ובתוך זמן קצר במיוחד מהרגיל. כל שעליכם לעשות הוא לבחור את הכמות ואת הדגם הרצוי על בסיס הקטלוג המונח לפניכם ולאחר מכן ללחוץ על כפתור ההזמנה אשר יוביל אותכם באופן מיידי לשיחת וואטסאפ עם אחד מניצגנו.

הגיע הזמן לשדרג את הצעצועים לכלי עבודה אמיתיים, כל חותמת אחת שלנו שווה פי 10 מחותמת פשוטה שתמצאו בחנויות כלי כתיבה וכדו'. למה אתם שואלים? פי 10 יותר דיו (עד 20,000 החתמות ללא צורך במילוי דיו), פי 5 יותר דיוק בהדפסה, חותמת קשיחה יותר בפער, אפשרות להוסיף לוגו וגרפיקה, לא מנזילה דיו שמלכלך לכם את המשרד ואחרי כל מה שאמרנו היא גם ידידותית לסביבה ועשויה מ-80% חומרים מתכלים!

חותמת EOS10

EOS10 עד 3 שורות

12X27 מ"מ
מומלץ עד 2 שורות
80% חומרים מתכלים

59 ₪

EOS20 עד 4 שורות

14X38 מ"מ
מומלץ עד 3 שורות
80% חומרים מתכלים

79 ₪

EOS30 עד 5 שורות

18X51 מ"מ
מומלץ עד 4 שורות
80% חומרים מתכלים

89 ₪

EOS40 עד 6 שורות

23X59 מ"מ
מומלץ עד 5 שורות
80% חומרים מתכלים

109 ₪

EOS50 עד 7 שורות

30X70 מ"מ
מומלץ עד 6 שורות
80% חומרים מתכלים

139 ₪

EOS60 עד 8 שורות

38X76 מ"מ
מומלץ עד 7 שורות
80% חומרים מתכלים

169 ₪

המחירים אינם כוללים מע"מ והינם מחירי מבצע למגיעים באתר בלבד ועלולים להשתנות בכל עת וללא הודעה מוקדמת.

מוכן תוך חצי שעה

זה ציפור? זה מטוס? לא! אלו החותמות של קופיסטודיו! במידה ותזמינו בשעות הפעילות שלנו ולאחר אישור ההזמנה והסקיצה החותמת תהיה מוכנה לכם ממש בתוך מספר דקות בודדות.

איך תרצו לשלם?

אוהבים מזומן? אשראי? ביט? צ'ק? קופיסטודיו מעניקה לכל לקוח את חופש הבחירה ומעניקה לו את האפשרות הנוחה ביותר עבורו מבחינת התשלום. מיותר לציין שאנחנו לא גובים כסף עד אישור הסקיצה.

עיצוב גרפי

רוצים להעניק משמעות ויזואלית גדולה יותר לחותמת אבל לא יודעים בדיוק איך לעשות זאת? תפנו אלינו בוואטסאפ ואנחנו כבר נעביר אתכם למחלקה הגרפית. אנחנו מבטיחים לחייב אתכם רק על תוצאות.

חותמות בהתאמה

לא מצאתם את המוצר שאתם רוצים בקטלוג שלנו? לא להיבהל. אנחנו מחזיקים עוד מבחר רחב של חותמות ויכולים אף להזמין במיוחד עבורכם את החותמת, הגודל והצבע שאתם רוצים, תנסו אותנו.

הידעתם? המלאי שלנו מכיל בממוצע למעלה מ-500 יח' במקביל על בסיס קבוע הכולל עשרות דגמים וצבעים שונים בהתאם לביקוש ואופי הצריכה הממוצע. יש לנו את היכולת לספק גם הזמנות קטנות וגם ייצור של פרויקטים גדולים בזמן קצר מאוד ולטפל בהזמנות חותמת חברה בע"מ במהירות הגבוהה ביותר בשוק. לפניכם סל אפשרויות רחב לדוגמת הזמנת איסוף עצמי בתוך מס' דקות, משלוח רגיל ומשלוח אקספרס (הכרוך בתוספת ובמינימום הזמנה מסוים). 

מדוע חשוב חותמת חברה בע"מ?

הסיבה הבסיסית הינה האפשרות והחופש לחתום על מסמכים עם גורמים חיצוניים, מכרזים, עיריות ומועצות אזוריות וכמו כן קולגות המייצרות איתכם שיתוף פעולה ודורשות את חתימתכם האמינה. אבל לא רק בגלל זה, יש את סיבת הבונוס שמאפשרת לכם לשפר את הפרסום והחשיפה על מוצרי הדפוס שלכם. החותמות שלנו מחזיקות עד כ-20,000 החתמות וגם מאפשרות לכם למתג את הגלופות עם טלפון, דף פייסבוק, כתובת אתר אינטרנט וכדומה. ניתן להזמין במקומות רבים חותמות חברה בע"מ אבל אם ברצונכם לעבוד עם המוצרים האיכותיים ביותר ובמחירים מעולים ללא ספק הגעתם למקום הנכון.

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהחזרה לחנות