דיסקית הלב שלנו שבוי בעזה

שרשרת הזדהות שהפכה להיות סמל מדיני לתקופה הנוכחית שנקלענו אליה, דיסקית הלב שלנו שבוי בעזה ניתן לרכישה במבחר חנויות. בניגוד לדיסקית הרשמית שנמכרה על ידי מטה החטופים לצורך גיוס תרומות קיימות חנויות נוספות שמוכרות שרשראות זהות או דומות במיוחד, יש להתייחס ולשים לב לחומרי הגלם איתם הם עובדים ואם מדובר בחריטה או בהטמעת הטקסט מסוג שונה ביחס למקובל. אנחנו מבינים את הצורך הלאומי להזדהות ויחד עם זאת ממליצים לעשות זאת כמו שצריך עם שרשרת באיכות גבוה שלא מזהמת או עשויה מחומרים זולים שמתקלפים.

בעקבות הצורך להביע עמדות שונות אף חלק מהחנויות מוכרות דיסקיות זהות לשל "הלב שלנו שבוי בעזה" רק עם כיתובים שונים לדוגמת נזכור לעד, יש לי חור בלב, שמע ישראל או אפילו סמלים של מסיבת הנובה או של מלחמת חרבות ברזל להזדהות עם כוחות הביטחון ולוחמי צה"ל ששומרים עלינו.

מוצרים נוספים לאור המצב

החלטנו להרים את הכפפה ולייצר מבחר רחב של סקיצות המיועדות להזדהות עם התקופה, החל ממגנטים לרכב עם גרפיקות של ביחד ננצח ועם ישראל חי, Bring them home וכדו' ועד שמשוניות ושלטי ענק למרפסות, עסקים וחברות. יש לכם רעיון או שאהבתם את אחת הסקיצות שלנו ותרצו להדפיס אותה בכמות קטנה או גדולה? תוכלו בכל עת לדבר איתנו ונשמח לייצר עבורכם כל דבר!

איך בוחרים דיסקית הלב שלנו שבוי בעזה?

פשוט מאוד! הולכים על דיסקית תקן צה"ל בה התליון עשוי מנירוסטה פלדה, חנויות רבות מוכרות דיסקיות דומות במיוחד אך עשויות ממתכות פשוטות שמייצרות חלודה, נהרסות במיוחד ואף לא ידידותיות במיוחד לגופינו. יש לברר לפני הרכישה בעיקר בעת הזמנה של כמות גדולה לחברות ולעסקים או קבוצות גדולות.

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהחזרה לחנות